Kariéra

Stavbyvedoucí, stavební technik

Typ pracovního místa:

  • Na plný úvazek, trvalý pracovní poměr, popř. ŽL

Požadujeme:

  • - SŠ/VŠ stavebního směru
  • - praxe v oboru
  • - zkušenost s vedením týmu a komunikací s klienty
  • - organizační schopnosti, zodpovědnost, proaktivita
  • - odolnost vůči stresu
  • - řidičské oprávnění sk. B

Náplň práce:

  • řízení zakázek
  • zajišťování kompletního chodu na stavbě
  • řízení týmu, rozložení jednotlivých úkonů
  • znalost ekonomiky stavby- tvorba podkladů pro fakturace
  • tvorba nákladové kalkulace stavby před jejím zahájením
  • zrůběžná kontrola souladu nákladů a výnosů stavby v porovnání s nákladovou kalkulací
  • jednání s investory
  • odpovědnost za dodržování stanovených limitů a harmonogramu

Nabízíme:

  • HPP
  • dobré platové ohodnocení
  • odměny
  • služební automobil po prvním roku práce
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost kariérního růstu
  • zajímavou a různorodou práci
  • místo výkonu práce Královéhradecký kraj, ČR

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mail: kariera@smicrgroup.cz.

V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.