Banner

Jak pracujeme

Řekněte a uděláme první poslední

Děláme, co umíme. Po mnoha letech ve stavebnictví už naštěstí umíme hodně, a tak si u každého projektu můžeme zakládat na tom, že ho celý zvládneme sami.

Tento přístup umožňuje vysokou kvalitu a spolehlivost, ale i dodržování původních termínů a rozpočtů.
Daří se nám tak naplňovat naše poslání: ušetřit své klienty obav a starostí, které by se stavbou mohli mít jinde.

Probereme

Probereme možnosti

Stačí vědět, co zhruba byste rádi a jaké jsou vaše možnosti. Zaměstnáváme zkušený tým architektů, který vaší představě dá zřetelnější obrysy.

Už po první schůzce vám předložíme rámcovou nabídku, kterou si můžete v klidu promyslet. A klidně i rozmyslet. Tlačit na vás nebudeme – v téhle fázi je ještě vše nezávazné.

Připravíme projekt, který bude finální

Odladíme si podobu toho, co jdeme dělat, a do detailu ji rozpracujeme do podoby konceptu. Jakmile nám ho posvětíte, naši projektanti připraví potřebnou dokumentaci.

Ta již bude určena k samotné realizaci všech prací (nejen ke stavebnímu řízení). Ušetříme tím čas i peníze, které by jinak stálo “překreslování” papírů pro úřady na papíry pro stavaře.

Projekce

Razítka

Vyběháme razítka

Ušetříme vám i nervy. Veškerá úřední povolení pro projekt vyžádáme a vyřídíme, aniž byste kamkoli museli. Díky letité praxi a dokonalé znalosti stavební dokumentace to navíc zvládneme rychleji, a tak můžeme začít stavět dříve.

Nás administrativa nebolí. Kde to dává smysl, tam umíme pomoci i se žádostí o dotace, které na projekt můžete čerpat.

Zařídíme, provedeme, pohlídáme. Zvládáme

Na naši stavbu majitel jde, protože se mu tam chce – ne proto, že musí. Pracovní sílu, materiál, vybavení interiérů, ale i zabezpečení a dozor na stavbě zajišťujeme zcela ve své režii.

Pracujeme s ověřenými profíky i spolehlivými dodavateli a také víme, kam volat pro napojení na obecní infrastrukturu. Nemusíte tak řešit ani kanalizaci, vodu, elektřinu nebo plyn.

Zvládneme

Dodržíme slovo

Dodržíme slovo

Po dělnících ani stopy. Projekt předáváme čistý a kompletní, k okamžitému a plnohodnotnému užívání. V termínu a za cenu, na kterých jsme se dohodli na začátku.

Chcete stavět? Stavte se!
Zveme vás k sobě kanceláře – k nezávazné konzultaci vašeho projektu zdarma.

Sjednat nezávaznou schůzku