Banner

Služby

Široká nabídka služeb na vysoké úrovni

Navrhujeme, projektujeme, stavíme a přestavujeme byty, domy, nebytové prostory a firemní objekty, revitalizujeme a upravujeme okolí... Vlastně vždycky uděláme to, o co se nám řekne. O co si řeknete vy?

Projekce

Architektonické návrhy a projektování

Chystáte se do nového nebo chcete zvelebit něco staršího? Pojďme dát na papír všechno to, co si od toho slibujete.

Máme vlastní tým architektů a projektantů, kteří vašemu bydlení nebo kanceláři dají konkrétní obrysy v podobě nákresů, kalkulací a potřebných dokumentů pro územní a stavební povolení. Co víc, schvalování na úřadech komplet obstaráme za vás. Bez dohadů, bez průtahů. Bez obav.

Novostavby a development

Stačí nám ukázat, kde to má stát. O všechno další už se postaráme tak, abyste s čistou hlavu přišli až k hotovému.

Předali jsme desítky soukromých, komerčních i veřejných staveb, které jsme zvládli od A do Z: od prvních návrhů přes hrubou stavbu až po elektrospotřebiče a připojení na obecní infrastrukturu. Díky tomu jsme je mohli předat v čase a za peníze, které jsme si stanovili ještě před kopnutím do země.

Niovostavby

Rekonstrukce

Přestavby a rekonstrukce

Odhalme společně skrytý potenciál vaší nemovitosti. Přebudovat k lepšímu jde cokoli. Od sklepa až na půdu.

Aktuálním potřebám klientů přizpůsobujeme dispozice obytných i nebytových prostor. Půdními vestavbami, sádrokartonářskými pracemi, rekonstrukcemi bytových jader, zateplováním fasád a objektů nebo třeba zastřešováním stání pro vozidla.

Revitalizace a úpravy okolí

Po naší návštěvě zub času dohlodá. Do vrcholové kondice navracíme byty, domy i komerční prostory. Zevnitř i zvenčí.

Máme široké zkušenosti s asanací pozemků, speciálně s odvodňováním, zpevňováním a zatravňováním ploch. Budujeme klasické kanalizace, kanalizace dešťových vod, čističky odpadních vod. Hračkou jsou pro nás příjezdové cesty a zaměřujeme se také na pokládky zámkových dlažeb, opravy žulových kostek nebo betonových obrub na míru.

Revitalizace

Poradenstvi

Poradenství a kontakty

Chcete na stavbě ušetřit nebo rovnou vydělat? Za ty roky už víme, kam se obrátit a v čem. Vám tak stačí obrátit se na nás.

Poskytujeme konzultační i administrativní podporu v oblasti investiční výstavby. Pomáháme s žádostmi o dotace na bydlení (rekonstrukce starých objektů, realizace úsporných opatření apod.). Jsme schopni zprostředkovat prodej nemovitosti nebo nákup stavebního materiálu.

Chcete stavět? Stavte se!
Zveme vás k sobě kanceláře – k nezávazné konzultaci vašeho projektu zdarma.

Sjednat nezávaznou schůzku