Dopravní stavby

Dopravní stavbyVýstavba nových komunikací a cyklostezek, opravy a rekonstrukce komunikací, polních a lesních cest, pokládka živice, odvodnění komunikací, výstavba a rekonstrukce chodníků.
 

Více služeb

Stavební práce

Stavební práceKompletní dodávky staveb a rekonstrukcí, stavební úpravy interiérů, zateplování fasád a objektů, sádrokartonářské práce, rozpočty stavebních prací, poradenství v oblasti investiční výstavby.

Více služeb

Projektování

ProjektováníZpracování projektové dokumentace, aktivní pomoc s úřady, administrativní pomoc, zajištění kompletního projektu, včetně územního a stavebního povolení.
 

Více služeb

Vítejte na webu SMI-ČR group s.r.o.

SMI-ČR group s.r.o. představuje dynamicky se rozvíjející společnost působící především v oblasti silničního stavitelství. Firma s ryze českým kapitálem ve strategii svého rozvoje vychází z dlouholetých zkušeností z oblasti stavebnictví, systematicky dbá na vysokou kvalitu veškerých prováděných prací tak, aby byly uspokojeny náročné požadavky objednatelů. Disponuje kvalifikovanými a zkušenými pracovníky. Pro práce ve specielních profesích má k dispozici potřebné množství externích pracovníků.

Hlavní činností firmy SMI-ČR group s.r.o. je výstavba a rekonstrukce silničních komunikací a zpevněných ploch včetně jejich odvodnění. Realizujeme také pokládky betonových zámkových dlažeb, žulových kostek, zatravňovacích tvárnic, přídlažeb a betonových obrub.

Název: Vzdělávání zaměstnanců firmy SMI-ČR GROUP s.r.o.
Registrační číslo: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005069

VU MANH LUKE